Jak ten czas leci…. 35 lecie EKT Gdynia

EKT Gdynia - oficjalna strona

Jak ten czas leci…. 35 lecie EKT Gdynia

35 lat temu powstał zespół EKT-Gdynia. Dokładnie rzecz biorąc kwiecień jest tym miesiącem , od którego tę rocznicę powinniśmy świętować . 35 lat koncertowania bez przerwy.

Nigdy, nawet na chwilę nie zawiesiliśmy działalności grając dla Was na festiwalach, eventach, plenerach, w pubach, na statkach i gdzie tylko się dało. Nawet w 2020 roku, roku nieszczęsnej pandemii udało nam się z Wami, droga Publiczności spotkać kilkunastokrotnie.

Zaczynaliśmy od piosenki turystycznej, ballady , by stopniowo dotrzeć w kręgi piosenki żeglarskiej. W nurcie tym utrzymujemy się od wielu, wielu lat, nie odcinając się od zawsze nam miłych korzeni. Choć od wielu lat nie uprawiamy typowej turystyki, a raczej „turystykę koncertową:, to jednak chciało by się wrócić na szlaki jak za dawnych lat. Ale cóż , sami wiecie – wiek robi swoje, choć na emeryturę się jeszcze nie wybieramy. Niemniej jednak w sercu i duszy gra nam nadal muzyka.

Mamy nadzieję , że pomimo nadal trwającej pandemii ( oby dała na wreszcie spokój), będziecie się mogli z nami spotkać na szlakach muzycznych w całej Polsce. Postaramy się zagrać tradycyjnie, z werwą. Zagramy dla Was trochę starych dobrych, niezatapialnych utworów. Pojawią się też nowe , które pewnie wkrótce przejdą do klasyki.

Zapraszamy na spotkania z nami.

Uwaga !!!!

Nie Zarażamy, a jeśli już to tylko dobrym Humorem.

Zespół EKT-Gdynia

.